Čas od času potřebuji vyzkoušet techniku či si jen tak zafotit. K tomuto účelu nabízím spolupráci formou TFP, kdy každý ode mne dostane 3 upravené fotografie.

@eventy_tfp

Facebook
500px
Instagram

Projekty

Věřím, že umění a vášeň mohou vzkvétat ve spolupráci a sdílení myšlenek.

Proto v rámci TFP (Time for Print) nabízím inspirativní fotografické projekty, kde se můžeme společně ponořit do světa tvůrčího vyjádření a vytvářet něco unikátního a jednečného.

Newborn mazlíci

Tento projekt je o vytváření nezapomenutelných vzpomínek spojených s prvními chvílemi nového života a zvířecí láskou. Připojte se k tomuto jedinečnému projektu a společně vytvoříme umělecká díla plná něhy, radosti a jedinečného spojení. 🐾

Pro zachycení těchto prvních chvilek nových čtyřnohých životů hledám do portfolia štěňátka nebo koťátka, či zkrátka všechny malé huňaté drobečky.

Focení bude probíhat v exteriéru nebo interiéru u Vás doma v závislosti na počasí, teplotě a světle.

Se sebou přivezu rekvizity, ale pokud myslíte, máte nebo se Vám líbí něco vašeho, tak mi prosím sdělte v mailu stejně jako Vaší představu 🙂

Plánované spuštění je jaro 2024.

Cena

zdarma 3 fotografie
Každá další fotografie 200,- / 1 mazlík

Doprava není součástí TFP.

Ilustrační foto @ ŽK

Já a PES

Ilustrační foto @ ŽK

Tento projekt nám otevírá cestu k hlubšímu propojení s našimi chlupatými přáteli. „Já a Pes“ není pouze o zachycení obrazu, ale o zaznamenání jedinečného pouta a příběhu mezi vámi a vaším pejskem.

Pro tento projekt hledám rodiny, kde žijí malé děti (do 5 let) společně s Vašimi mazlíky.

Focení bude probíhat venku, tedy exteriéru, v Terčině údolí.

O tom, kdy bude projekt probíhat dám za včas vědět 🙂

Cena

zdarma 3 fotografie
Každá další fotografie 150,-