Čas od času potřebuji vyzkoušet techniku či si jen tak zafotit. K tomuto účelu nabízím spolupráci formou TFP, kdy každý ode mne dostane 3 upravené fotografie.

@eventy_tfp

Facebook
500px
Instagram

O mně

Žaneta

animal photographer

"Můj objektiv není jen nástrojem, ale spíše magickým oknem do světa, který se snažím sdílet s ostatními. Každá fotografie, kterou vytvořím, je více než jen obraz – je to živý příběh plný emocí, který můžeme společně prožívat."

Vítejte v mé malé fotografické oáze, kde se láska k umění setkává se zvířecími srdci. Jsem Žaneta, cestovatelka životem s fotoaparátem v ruce a srdcem plným vášně pro zvířata.

Od dětství mě fascinovala krása lesů a rozmanitost zvířecího světa. Malá holčička, která snila o chvilkách sdílených s čtyřnohými přáteli, odkud pochází můj první záznam. Můj věrný psí parťák byl mým prvním modelem, a každá fotografie byla nejen odrazem jeho duše, ale i mého vlastního srdce.

Postupem času se z mé vášně stalo něco více. Procházela jsem životem s fotoaparátem v ruce, zachytávajíc každý okamžik jako příběh plný emocí. Každý snímek nese v sobě lásku k detailům, a já se snažím zachytit nejen krásu zvířat, ale i jejich jedinečné příběhy.

Mým cílem není jen pořizovat obrázky, ale vytvářet příběhy plné lásky, radosti a přírodní krásy. Do budoucna bych chtěla, aby se svět mého objektivu rozšířil o hravé chvilky s rodinami a jejich mazlíčky.

Dnes stojím tady, srdcem naplněným vděčností za každý úsměv, který mé fotografie přinášejí. Můj příběh je o tom, jak umění a zvířata dokáží spojit lidi a rozjásat každodenní okamžiky.

A tak pokračuji v cestě za objektivem, otevřená novým příběhům, které čekají na vyprávění. Mým přáním je inspirovat vás, vidět krásu kolem sebe a vnímat každý okamžik jako unikátní příběh, který stojí za vyprávění.