Čas od času potřebuji vyzkoušet techniku či si jen tak zafotit. K tomuto účelu nabízím spolupráci formou TFP, kdy každý ode mne dostane 3 upravené fotografie.

@eventy_tfp

Facebook
500px
Instagram
Image Alt

Interiér

Tento způsob focení je určen k zachycení jedinečné osobnosti vaší, vašich blízkých či mazlíků v pohodlí Vašeho domova.

Z důvodu mateřské se každé focení uskuteční v blízkosti Nových Hradů v J.Č a pouze o víkendech 🙂

Bezplatná konzultace

Vše bude přizpůsobeno osobnosti a potřebám Vaší či vašeho mazlíčka, takže spolu probereme možnosti a vaší vizi finálních fotografií. Vysvětlím detaily, popovídáme si o barvách pozadí, rekvizitách a zodpovím případné dotazy.

Zábavné a uvolněné focení na vybraném místě bez časového omezení

Pro vytvoření dokonalé atmosféry je tento balíček bez časového omezení, které jen vytváří stres a nátlak, což není dobré pro nikoho.. Z tohoto důvodu budu tedy fotit do té doby, dokud si nebudu jista toho, že mám dostatek dobrých snímků nebo dokud bude nálada :). Mějte tedy na paměti, že i vy si musíte vyčlenit dostatek volného času.

Dopravné

Doprava na zadanou adresu je zpoplatněna 6kč/km.

Jak to bude vypadat
  • Zvolené místo by mělo být slunné, s dostatkem světla i prostoru.
  • Připravte si oblíbené hračky či dobroty pro svá dítka či mazlíky. Můžete si také připravit vlastní kostýmky, máte-li nějaké.
  • Myslete přitom i sami na sebe. Pokud chcete být na snímcích, volte jednobarevné oblečení a nejlépe bez potisku. To stejné volte při výběru oblečení dětiček. Puntíkované, pestré nebo pruhované oblečení nevypadá na fotkách hezky 🙂
Výběr, úprava a zaslání

Fotografie, které si zvolím následně upravím a v plném rozlišení nahraji na cloud, kde si ho pomocí odkazu, který Vám poskytnu e-mailem či jiným způsobem, budete moci stáhnout. Neupravené a nepovedené fotografie ze série bohužel neposkytuji, viz. Obchodní podmínky