Čas od času potřebuji vyzkoušet techniku či si jen tak zafotit. K tomuto účelu nabízím spolupráci formou TFP, kdy každý ode mne dostane 3 upravené fotografie.

@eventy_tfp

Facebook
500px
Instagram
Image Alt

Exteriér

Toto setkáni se bude konat na předem vybraném místě.

Necháme se inspirovat nádherou krajinou, zelenými lesy, osvěžující vodou, rozlehlými loukami a parky nebo částmi města… zkrátka budeme prozkoumávat a dávat Vám, dětičkám či vašim mazlíčkům prostor a možnost hrát si, skákat, běhat,… no prostě být sami sebou 🙂

Z důvodu mateřské se každé focení uskuteční v blízkosti Nových Hradů v J.Č a pouze o víkendech 🙂

Bezplatná konzultace

Vše bude přizpůsobeno osobnosti a potřebám vaší, dětí nebo vašeho mazlíčka, takže spolu probereme možnosti a vaší vizi finálních fotografií. Vysvětlím podrobnosti, vybereme místo a zodpovím případné dotazy.

Zábavné a uvolněné focení na vybraném místě bez časového omezení

Každé focení je jiné a časové omezení jen vytváří stres a nátlak, což není dobré pro nikoho z nás. Z tohoto důvodu budu tedy fotit do té doby, dokud si nebudu jista toho, že mám dostatek dobrých snímků. Mějte tedy na paměti, že i vy si musíte vyčlenit dostatek volného času.

Dopravné

Doprava na zvolené místo, které není v blízkosti sídla, je zpoplatněna 6kč/km.

Jak to bude vypadat a co se sebou
Mazlíci
  • Na zvoleném místě, se formou procházky budeme věnovat především různým hrám s mazlíčky. Je žádoucí, když je váš čtyřnohý přítel akční a aktivní.
  • Proto si sebou přibalte i oblíbenou hračku a pamlsky svého mazlíka, budete je potřebovat! 
  • Myslete přitom i sami na sebe, v závislosti na terénu se i tak oblékněte. Pokud budeme fotit jen zvířátko, vezměte si pohodlné oblečení a boty.
  • V případě, že se budete chtít vyfotit s vaším mazlíkem, vezměte si, pokud možno, jednobarevný světlý top, jednobarevné kalhoty a pohodlné boty.
 
Lidé

Pro focení volte jednobarevné oblečení, pokud možno bez potisků a loga a vhodnou obuv. Dětem vezměte jejich oblíbené hračky a, máte-li, i kostýmky v nichž byste své ratolesti rádi viděli.

Výběr, úprava a zaslání

Fotografie, které si zvolím následně upravím a v plném rozlišení nahraji na cloud, kde si ho pomocí odkazu, který Vám poskytnu e-mailem či jiným způsobem, budete moci stáhnout. Neupravené a nepovedené fotografie ze série bohužel neposkytuji, viz. Obchodní podmínky.